Updated

Oferta Bonusowa Betsafe – Maksymalna kwota bonusu

 • Pozytywne
 • Negatywny
 • Szeroki wybór zakładów sportowych i gier kasynowych.
 • Szeroki wybór opcji płatności.
 • Betsafe regularnie wypłaca bonusy dla obecnych klientów.
 • Strona Betsafe działa bez zarzutu na systemach Windows, iOS oraz Android.

Jak wszyscy inni dostawcy zakładów, ci którzy zarejestrują się w Betsafe mogą otrzymać bonus powitalny bez depozytu betsafe bonus - hazardowe jumanji 2 online pl. Nowi klienci otrzymują bonus 100% przy pierwszej wpłacie na nowo utworzone konto klienta. Ten bonus powitalny może wynieść nawet 122 PLN. 

Dzięki temu bonusowi, Betsafe wyróżnia się nieco na tle konkurencji. U większości operatorów nowi klienci dostają tylko 100 zł. Dodatkowo, bonus powitalny wypłacany jest od wpłaty zaledwie 1 PLN, co stanowi minimalną kwotę transakcji.

Jeśli jednak chcesz otrzymać maksymalną kwotę bonusu, musisz wpłacić 122 zł.

Ponadto, jeśli chcesz użyć Bitcoin, Dogecoin, Litecoin lub Bitcoin Cash, należy pamiętać, że w tym przypadku bonus powitalny nie zostanie przyznany. Ponadto, Twój profil musi być uzupełniony i skonfigurowany przed dokonaniem wpłaty, abyś mógł uczestniczyć w ofertach bonusowych.

Jak to zwykle bywa w przypadku wszystkich dostawców zakładów, musisz najpierw przeliczyć saldo darmowego bonusu i otrzymanych wygranych. Wszystkie warunki bonusu muszą być spełnione, aby można było go wypłacić. Podczas stawiania zakładów, bonus w Betsafe musi być obrócony 5 razy.

Jednak tylko zakłady kombinacyjne, które muszą zawierać co najmniej 3 zakłady, z minimalnym kursem 1.4, kwalifikują się do otrzymania bonusu. Każdy, kto otrzymał bonus w wysokości np. 100 zł, musi najpierw osiągnąć obrót w wysokości 500 zł, aby móc wypłacić kwotę bonusu.

Betsafe – Wygodny i nowoczesny

Jak w przypadku większości recenzji cybernetycznych zakładów sportowych, dom bukmacherski Betsafe stworzył atrakcyjną stronę internetową. Zachęcające jest również to, że portal bukmacherski przekonuje niezwykłą przejrzystością i łatwością obsługi.

Podobnie jak w przypadku wielu innych dostawców, karta zakładów znajduje się w prawym górnym rogu, pomimo ogromnego zakresu oferowanych zakładów.

Zakłady mobilne stają się coraz bardziej popularne na przestrzeni lat i z tego powodu Betsafe oferuje wiele opcji dla tej opcji. Jako użytkownik mobilny możesz zdecydować, czy chcesz korzystać z własnej aplikacji na Androida czy iOS na swoim smartfonie lub tablecie.

Alternatywnie można również korzystać z aplikacji internetowej niezależnie od używanego systemu operacyjnego. 

Ma to tę zaletę, że nie wymaga dodatkowego oprogramowania i nadal korzysta z wersji dostosowanej do urządzenia mobilnego, z którego korzystasz. Na szczęście, wszystkie opcje mobilnych systemów operacyjnych oferują komfortowe zakłady bez żadnych ograniczeń.

Płatności – jakie maszyny do płatności / wypłat są dostępne w Betsafe?

Betsafe posiada wiele różnych opcji wpłat i wypłat. Jednak klienci w Europie mogą korzystać tylko z 45 z tych metod transakcji. Należą do nich nie tylko klasyki, takie jak przelewy bankowe czy płatności kartą kredytową, ale także duża liczba kryptowalut i e-portfeli.

Klienci mają do dyspozycji następujące rodzaje lokat:

 • Karty kredytowe VISA i Mastercard
 • Portfele elektroniczne takie jak Perfect Money, Jeton Wallet, Sticpay i epay
 • Systemy płatności takie jak Payeer i ecoPayz
 • Karty przedpłacone takie jak Paysafecard i Neosurf
 • Przelew bankowy
 • Kryptowaluty takie jak Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Verge, Tron, Chainlink, Stratis, ZCash lub Qtum.

W Betsafe osoby, które wpłacą minimalną kwotę transakcji w wysokości 1 PLN również będą miały dobre doświadczenia. Dostawca zakładów nie ustala limitu, więc nie ma górnej granicy dla depozytów. Maksymalne kwoty opierają się wyłącznie na odpowiednich warunkach wybranego dostawcy usług płatniczych.

Jeśli chcesz, aby pieniądze zostały wypłacone, możesz zazwyczaj skorzystać z tych samych udogodnień transakcyjnych, które są również używane do wpłat. Klienci nie mogą jednak przełączać się między nimi, lecz muszą korzystać z metody płatności, która została pierwotnie użyta do przelania pieniędzy na konto zakładów.